מופעים וסדנאות

התיאטרון לילדים ולנוער מציע מגוון סדנאות לילדים, נוער ומבוגרים. הסדנאות כולן מועברות ע"י שחקנים מנוסים וניתנות להתאמה לאופי הקבוצה והאירוע:

כן ו..

סדנת אילתור חווייתית ומהנה המתמקדת בעקרונות מפתח של זרימה והשתחררות מהתנגדויות. בסדנא נתרגל מחשבה מהירה ויצירתית, שיתוף פעולה, ביטוי אישי והרבה הרבה הנאה וצחוק.

מאחורי המסכה

סדנה המאפשרת למשתתפים היכרות ראשונית עם סודות שפת הגוף והמבע הפיזי. דרך עבודה עם מסכה לבנה (ניטרלית) אנו מגלים יחד מה קורה כשמנטרלים את הטקסט והבעות הפנים ומסתמכים על מחוות גוף בלבד. אילו מסרים אנו רוצים ויכולים לשדר באמצעות העמידה, ההליכה והתנועה שלנו בחלל?

שעת משחק

סדנה שכולה משחקי תיאטרון היתוליים, מגבשים ומהנים. המשתתפים יצחקו, יתלהבו ויסחפו בקסמו של המשחק. מתאים לימי גיבוש, ימי כיף, ימי שיא ועוד.

מי הזיז את האביזר שלי?

סדנה בה חפצים יום יומיים הופכים לאביזרים תיאטרליים שונים ומשונים. בעזרת גמישות מחשבתית, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא נברא עולמות שונים ומשונים מהחפצים הכי רגילים שיש.

מסיפור להצגה

סדנת חובה לכל חובב תיאטרון. במפגש אחד נתנסה בכל גילגולה של הצגה- מהכתב ועד הבמה. נעבוד עם סיפורים מוכרים ואהובים, ניצור דמויות, תפאורה ותלבושות ונהיה כולנו שחקנים בהצגה שלנו.

סכנות ברשת

"מה אתם הייתם עושים?"- כלים להתמודדות עם סכנות ברשת סדנא תיאטרלית בה ייחשפו התלמידים לתיאורי מקרה אמיתיים ויציעו ואף ימחיזו דרכי פעולה חלופיות. יחד נבחן כל דרך פעולה, נבין מה אפשר לקחת ממנה לחיים שלנו ונתרגל איתור של נורות אזהרה ורגעי מפתח בהם על כל אחד מאיתנו לעצור, להיזהר ולהפעיל שיקול דעת. הסדנא חווייתית וסוחפת, התכנים ניתנים להתאמה לגילאים שונים.

*הסדנאות ניתנות להתאמה אישית, הן מבחינת גילאים והן מבחינת תוכן